YARATICILIKLA DOLU 4 GÜN

Festival etkinlik programını incelemek için tıklayın.

FESTİVAL_PROGRAMI25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali, İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü’nde 4 gün boyunca 75 etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Festivalin ilk 3 gününde paralel olarak konferans, panel, seminer, çalışma atölyeleri, master class eğitimler, yuvarlak masa buluşmaları, sergi ve screening’ler düzenlenecek. Konuşma ve eğitim atölyelerinin yanı sıra, katılımcılar networking ile lounge alanlarında, endüstri fuarında profesyonel gelişim çerçevesine bir araya gelme fırsatı yakalayabilecek. Gün boyunca süren ilham verici ve eğitici etkinliklerin ardından festival, 25. Kristal Elma Ödül Törenleri ile devam edecek.

FUTURE 25
25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nin 4′üncü günü geleceğin yaratıcı endüstrilerini tasarlayacak Türkiye’nin genç yaratıcılarına yönelik olacak. Yarışma, konferans, seminer ve workshop’lardan oluşan Kristal Elma Future 25 eğitim kampında, reklam, medya ve pazarlama sektörünün ustaları deneyim ve birikimlerini üniversite öğrencilerine aktaracak.

KIDS CREATIVE STUDIOS
6-12 yaş grubu çocukların yaratıcı düşünce yeteneğinin gelişmesi amacıyla kurgulanmış, çok boyutlu bir düşünce yapısı ve kreatif çözümler geliştirebilecekleri yaratıcılık eğitimleri ve oyun atölyeleri.

25. KRİSTAL ELMA YARATICILIK FESTİVALİ YERLEŞİM PLANI 25_kristal_kroki